Zespół

Milena Radzio
Koordynator Zespołu
Założyłam Grupę Dzisiaj jest nasze, wierząc, że uda mi się stworzyć wiele dobrego dla osób wykluczonych społecznie i pokrzywdzonych przez los. Moim marzeniem jest powołanie na świat samodzielnego Stowarzyszenia, lub Fundacji, będącej miejscem i sposobem na pomoc potrzebującym i startującym w dorosłość osobom niepełnosprawnym po 18 - stym roku życia. Chciałabym ułatwić im szukanie własnej drogi i pomóc ujrzeć piękno życia i sztuki rozumianej w szeroki sposób. Sama pasjonuję się malowaniem i szkicami, to dzięki tej pasji wyruszam w podróż własnych marzeń. W przyszłości chcę zorganizować własną wystawę, lub wernisaż, gdzie będę mogła pokazać ludziom swoje dzieła i zasięgnąć ich opinii, a także inspiracji na dalszą twórczość. Pragnę przełamać stereotyp na temat niepełnosprawności poprzez sztukę, ponieważ wierzę, że ma ona wpływ na ludzkie serca i pozwala na poczucie wolności, nawet najbardziej wykluczonym. E-mail: radzio.milena@gmail.com
Anna Gm
Dział prawo, Dział kultura
Mam na imię Anna . Dołączyłam do projektu , gdyż jestem wielką miłośniczką szeroko rozumianej kultury , a zwłaszcza teatru i filmu . Dlatego oprócz działu prawnego , zamierzam też wspierać dział filmowy . Tworzę autorską grupę teatralną i myślę o realizacji własnych spektakli . Dochód z części z nich zamierzam przekazać na potrzeby osób niepełnosprawnych . Zdarza mi się też pisać wiersze , także nie wykluczam również i jakiegoś wieczoru poetyckiego .
Augustyn Gumiński
Redaktor Działu sport
Mam na imię Augustyn. Dołączyłem do projektu, gdyż jako były wielokrotny Mistrz Polski w pływaniu osób z niepełnosprawnością chciałbym na nowo wspierać, promować i opisywać sukcesy polskich i zagranicznych sportowców z niepełnosprawnościami. Poprzez swoje artykuły chcę również wypromować aktywność fizyczną oraz kulturę sportu w duchu zasad "fair play". Na co dzień kończę studiować stosunki międzynarodowe na UW oraz jestem pracownikiem biurowym w jednej z prywatnych firm w Radomiu. zapraszam do kontaktu: guminski.augustyn@gmail.com
Łukasz Gutowski
Front End Developer Dział Nowe Technologie
Fotograf, handlowiec, web developer. Aby połączyć swoje pasje i zainteresowania zacząłem studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS. Psychologia łączy chęć tworzenia i budowania relacji z ludźmi. Lubię uczestniczyć w nieszablonowych projektach i tworzyć rzeczy, które wydają się niemożliwe do zrobienia. W Leombre zajmuję się tym abyście mogli przeczytać ten biogram 🙂 , odpowiadam za działanie naszej strony www. 🙂 Oprócz tego piszę w dziale Nowe Technologie.
Zobacz co umiem :)Może zostaniemy znajomymi? Napisz do mnie :)
Jolanta Imrich
Redaktor Działu psychologia
Jestem Jola, fascynują mnie ludzie, każdy z nich to jakaś ciekawa historia, inspiracja, uwielbiam ich poznawać, rozmawiać z nimi, leczę dusze i umysły:)kocham lody truskawkowe, róże:) lubię działać , jak coś się dzieje.
Dominika Kovačević
Korektor
W projekcie zajmuję się korektą tekstów – mam kilkuletnie doświadczenie w redagowania oraz tłumaczeniu artykułów publicystycznych, relacji i wywiadów. Na co dzień czytam i piszę "robaczki", czyli... Po arabsku. Mam też inne pasje, jak np. historia, wszelkiego (dosłownie!) rodzaju muzyka czy też gry komputerowe. W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi lub oglądam klasyczne kreskówki. Koneserka mleczka czekoladowego, wina i kebabu.
Pamela Kozioł
Specjalista ds. mediów (Dział filmowy)
Studentka ostatniego roku finansów i rachunkowości na SGH, pracownik w korporacji w dziale doradztwa podatkowego oraz pasjonatka dziennikarstwa i kręcenia filmów. Od 1,5 roku członek zarządu telewizji studenckiej SGH. Wolne chwile poświęca twórczej pasji, odkrywając w pozornie zwykłych ludziach niezwykłe historie.